Ahmet Selçuk İlkan’ı şok eden

  • 14 Ekim 2018
  • 1.173 kez görüntülendi.
Ahmet Selçuk İlkan’ı şok eden

Uçankuş TV’de Sacit Aslan ve Begüm Sürek Coşarer’in sunumuyla ekrana gelen “Magazin Merkezi”ne bu sabah Ahmet Selçuk İlkan konuk oldu.

Ahmet Selçuk İlkan’ın konuk olduğu programda hem hoş sohbetler hem de birbirinden iddialı açıklamalar yer aldı. Okuduğu şiirleriyle programa renk katan İlkan, “Aşkların sayısı arttıkça değeri düşüyor!..” diyerek son günlerde çabuk tüketilen sevdalara dair yorumunu dile getirdi.

Canlı yayın esnasında ‘Size kimler vefasızlık yaptı?’ sorusunu içtenlikle yanıtlayan ünlü isim; Murat Başaran’a vermiş olduğu eserin karşılığını alamadığını ifade ederken sözlerine şunları ekledi: “Başaran hem hakkımı ödemedi, hem de teşekkür bile etmedi! Murat Başaran bana vefasızlık etti!..” Başaran hakkında Sacit Aslan da “Demek bunu herkese yapıyor. Ben kendisini yıllar önce kafasında bandana elinde gitar kendi halinde biri olarak tanımıştım. Rica minnet yanıma geldi oturdu. Müzik çalışmalarını anlattı. Hayatımda ilk defa plakçı bir dostuma birinden bahsettim ve o plakçıyla benim aracılığımla tanıştı. Bir şarkı yaptı biraz şöhret sahibi oldu. Bir gün İstiklal Caddesi’nde karşılaştık bana selam vermedi. Daha sonraki bir gün kendisini Show TV’de gördüm. Neden bana selam vermediğini sordum. O tarihte çok izlenen ‘Pazar Keyfi’ programını sunmak için Show TV’ye gelmiş. Konuşmamıza şahit olan Can Tanrıyar ‘Sacit abi durup dururken kimseye böyle sitem etmez. Sana ben de teessüf ederim’ dedi ve o gün o programı Murat Başaran’a sundurmadı” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ