Beşiktaş’a Boupendza’dan İyi Haber – chigoft

Beşiktaş’a Boupendza’dan İyi Haber

 Beşiktaş’a Boupendza’dan İyi Haber
Okunuyor Beşiktaş’a Boupendza’dan İyi Haber

Siyah Beyazlı ekibin çok istediği yıldız isimden müjdeli haber geldi.

Al Arabi’de ter döken Aaron Boupendza’nın Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin gündemine geldiği haberleri üzerine oyuncunun menajeri Serdar Dağlı açıklama yaptı. Dağlı, “Bazı kulüpler ile görüştüğümüz doğru. Şu an transfer zor ama sezon sonu için görüşmelerimiz devam edecek” ifadelerine yer verdi.

BEŞİKTAŞ VE FENERBAHÇE İDDİALARI

Sporx’in haberine göre Serdar Dağlı, Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin Aaron Boupendza ile ilgilendiği yönünde çıkan iddialar hakkında şunları söyledi: “Bazı kulüpler ile görüştüğümüz doğru. Şu an transfer zor ama sezon sonu için görüşmelerimiz devam edecek. Aaron Boupendza 5 milyon euroya transfer olmuştu ve yıllık 2 milyon dolar maaş alıyor. Türkiye’de ise ligi tanıyor ve oldukça seviyor. Türkiye’ye dönüşü neden olmasın?”

Aaron Boupendza’nın temsilcisi Serdar Dağlı futbolcunun hakkında çıkan Türkiye haberlerinden dolayı memnun olduğunu söyledi ve sözlerine şöyle devam etti: “Boupendza’nın 2024 yılına kadar sözleşmesi var. Takımı onu devre arasında göndermek istemedi. Devre arasında Avrupa’dan da talip olan kulüpler oldu ama Al-Arabi SC yüksek bonservis istedi. Talep edilen bonservis ücreti 7 milyon euroydu. Boupendza sezon sonunda ayrılmak istiyor ve sezon sonunda bu bonservis düşebilir.”

Katar Ligi ekiplerinden Al-Arabi SC forması giyen Boupendza bu sezon takımı için 12 maça çıktı. Sahada olduğu sürede 4 kez fileleri havalandıran Gabonlu futbolcu ayrıca 2 asist kaydederek takımına katkı sağladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın