Beşiktaş’a Yerli Messi Geliyor – chigoft

Beşiktaş’a Yerli Messi Geliyor

 Beşiktaş’a Yerli Messi Geliyor
Okunuyor Beşiktaş’a Yerli Messi Geliyor

Siyah Beyazlı ekibin teknik patronu Önder Karaveli, yerli Messi’yi ısrarla istiyor.

Beşiktaş altyapısında yetişen, geleceğin yıldızı olarak gösterilen ancak beklentileri karşılayamayan Muhammed Demirci, 24 Erzincanspor’da yeniden küllerinden doğdu.
Ajansspor’un haberine göre 24 Erzincanspor’da 21 maçta 13 gol, 7 asist yapan Muhammed akıllara 2019/20 sezonunda Erzican’da 34 maça çıkan ve 20 gol atarak Galatasaray’a imza atan Kerem Aktürkoğlu’nu getirdi.

Barcelona’ya gitmişti

Siyah-beyazlı takımın altyapısında oynadığı dönemde Barcelona ile antrenmanlara çıkan süper solak Muhammed, ‘Beşiktaşlı Messi’ lakabını da almıştı.

27 yaşındaki futbolcu yaptığı açıklamada; ‘Tekrardan Beşiktaş’ta oynamak isterim. Beni Önder Karaveli Hoca keşfetti’ dedi.

‘Beni Önder Karaveli keşfetti’

Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli hakkında konuşan Muhammed Demirci, “Önder Karaveli, beni keşfeden hocadır. Önder Hoca ile de zaman zaman konuşuruz, bu süreçte işinden dolayı görüşemedim. Bernd Schuster beni çok etkilemişti, Beşiktaş’ta beni A Takıma alan hoca Bernd Schuster’di. Antrenmanlarda bana ‘Messi’ diye sesleniyordu. Şu andaki hocam Mesut Toros’un da emeği üzerimde çoktur. Ona da ayrıca teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın