Beşiktaş’ta Şenol Güneş Kararı – chigoft

Beşiktaş’ta Şenol Güneş Kararı

 Beşiktaş’ta Şenol Güneş Kararı
Okunuyor Beşiktaş’ta Şenol Güneş Kararı

Siyah Beyazlı ekibin eski teknik direktörü Şenol Güneş, sessizliğini bozarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ta gelecek sezon takımı kimin çalıştıracağı konusunda tartışmalar devam ediyor. Başkan Ahmet Nur Çebi, Önder Karaveli’nin Beşiktaş’ın teknik direktörü olduğunun altını çizerken gözlerin döndü Şenol Güneş suskunluğunu bozdu.

ŞENOL GÜNEŞ İDDİASI

Habertürk’ün haberine göre; eğer olağan genel kurulda bir sürpriz olmazsa ve Ahmet Nur Çebi yeniden başkanlığa seçilirse Şenol Güneş resmen göreve başlayacak.

GEDSON FERNANDES’İ GÜNEŞ İSTEDİ

Sergen Yalçın’ın görevinden ayrılmasından sonra Beşiktaş’ı yakından takip eden Şenol Güneş yönetime raporda hazırladı. Gedson Fernandes transferinin bu bağlamda yapıldığı öğrenildi.

3 İSİM TAKIMDA TUTULACAK

Gelecek sezon Beşiktaş’ın başına geçecek olan Şenol Güneş, 1 stoper, 1 sağ bek, 2 orta saha, 2 hücuma dönük kanat oyuncusu ve 1 de forvet transferi istedi. Beşiktaş yönetimi sözleşmesi bitecek olan Larin, Güven Yalçın ve Oğuzhan Özyakup’u takımda tutmak istiyor.

PJANIC İÇİN KARAR VERİLMEDİ

Sezon başında Chelsea’den kiralanan Michy Batshuayi için yeni bir girişimde bulunulmayacak. Barcelona’dan kiralanan Miralem Pjanic için henüz bir karar verilmedi.

ŞENOL GÜNEŞ SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Tüm bu iddialar sonrası gözler Şenol Güneş’e çevrildi. Deneyimli teknik adam konuyla ilgili olarak Candaş Tolga Işık’a açıklamalarda bulundu.

GÜNEŞ: ORTADA BİR ANLAŞMA FİLAN YOK

Şenol Güneş “Benim yazılıp çizilenlerden ne haberim var ne de alakam… Ortada bir anlaşma filan yok. Ayrıca şu anda Beşiktaş’ın bir hocaya ihtiyacı olduğunu da düşünmüyorum” dedi.

ÇEBİ: BENİM HOCAM ÖNDER KARAVELİ.. BİTTİ!

Çebi, basın mensuplarına şu açıklamayı yaptı: “Önder Karaveli’den başka bir hocanın adının konuşulmasını doğru bulmuyorum. Şenol Hoca’yı severiz. Kıymetlidir. Türk futbolunda yeri önemlidir, Beşiktaş’a büyük katkılar vermiş… Ama benim hocam Önder Karaveli. Bitti.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın