Beşiktaş’ta Şenol Güneş Sesleri – chigoft

Beşiktaş’ta Şenol Güneş Sesleri

 Beşiktaş’ta Şenol Güneş Sesleri
Okunuyor Beşiktaş’ta Şenol Güneş Sesleri

Siyah Beyazlı ekibin eski teknik direktörü Şenol Güneş, takımın başına tekrar geçmeye hazırlanıyor.

Sergen Yalçın’ın ayrılığı sonrasında sezonu Önder Karaveli ile tamamlama kararı alan Beşiktaş’ta haziran ayında takımın başına geçecek isim belli oldu.

Başkan Ahmet Nur Çebi, eylül ayında A Milli Takım’dan ayrılan teknik direktör Şenol Güneş ile yıllık 2 milyon Euro karşılığında prensip anlaşmasına vardı. Çebi, mayıs ayında yapılacak genel kurulda yeniden başkan seçilmesi halinde haziranda Güneş’le sözleşmeyi imzalayacak.

GEDSON’DA PAYI VAR

Başkan Çebi ile görüşmelere devam ederken takımın durumu hakkında rapor hazırlayan Güneş’in, Gedson Fernandes transferinde de payının olduğu öğrenildi. Raporda kadrodaki 16 ismin sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olması nedeniyle Portekizli orta sahanın önemli bir ihtiyaç olduğu vurgulandı. Yönetim, öz kaynak projesinde başarılı bir görev üstlenen mevcut Teknik Direktör Önder Karaveli’ye de Güneş’in yardımcılığını teklif edecek.

ÇİFTE ŞAMPİYONLUK YAŞATTI

Kara Kartal’ı 2015-2019 yılları arasında çalıştıran Şenol Güneş, 2015-16 ve 16-17 sezonlarında Süper Lig şampiyonluğu yaşatmıştı. Beşiktaş, tecrübeli çalıştırıcı yönetiminde 2017-18 sezonunda Şampiyonlar Ligi grubunu da namağlup lider tamamlayıp büyük bir başarı elde etti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın