Beşiktaş’ta Sergen Yalçın Sürprizi – chigoft

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın Sürprizi

 Beşiktaş’ta Sergen Yalçın Sürprizi
Okunuyor Beşiktaş’ta Sergen Yalçın Sürprizi

Siyah Beyazlı ekibin eski teknik adamı Sergen Yalçın hakkında flaş bir gelişme yaşanıyor.

Beşiktaş’ta tarihi bir şampiyonluk yaşadıktan sonra yeni sezona istediği başlangıç yapamayan ve takımdan ayrılan Sergen Yalçın, yeniden Beşiktaş’a dönebilir.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulübün Olağan Divan Kurulu’nda açıklamalarda bulundu. Siyah-Beyazlı kulübe dair merak edilen birçok konuda konuşan Çebi, takımın eski çalıştırıcısı Sergen Yalçın için de dikkat çeken ifadeler kullandı.

“TEKRAR DÖNECEK!”

Sergen Yalçın hakkında da konuşan Başkan Çebi “Sergen Yalçın bizim kıymetlimiz. Onun da yıpranmasına izin vermem, kulübe ileride tekrar geri dönecek. Sergen Hocamızın altını ben oymadım. Asla yapmadım. Kim şampiyon olmak istemez? Böyle bir şey olabilir mi? Sergen Yalçın, müzemizdeki son 3 kupayı getiren hocamız.” ifadelerini kullandı.

“ALTINI BEN OYMADIM!”

Yalçın’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı ‘altımı oydular’ açıklamalarına da cevap veren Ahmet Nur Çebi “Sergen Yalçın’ın istediği transferlerin birçoğunu yaptık. Hocamız da memnundu. 2 kez Beşiktaş’ı düşündüğü için bırakmak istediğini söyledi. İki kez önledim artık üçüncü de kabul etmek istedim. Sergen hocamızın altını oymuşuz. Ben oymadım, söyleyeyim. Hocasının altını oymak isteyen başkan, ödemeleri yapmaz. Bu muhabbetleri neden yaptıklarını da biliyorum. Seçim geldi, seçim.” sözleriyle konuşmalarını noktaladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın