Bülent Korkmaz Galatasaray’da – chigoft

Bülent Korkmaz Galatasaray’da

 Bülent Korkmaz Galatasaray’da
Okunuyor Bülent Korkmaz Galatasaray’da

Sarı Kırmızılı ekibin efsane oyuncusu Bülent Korkmaz, Domenec Torrent’in gidişinin ardından teknik patron olacak.

Tarihi bir kaosun içindeki sarı kırmızılı takımda tüm gözler Kayserispor maçına çevrilmiş durumda… Galatasaray’ın bu maçı da kaybetmesi halinde teknik direktör Domenec Torrent’le yolların ayrılacağı iddiaları giderek yüksek sesle konuşulmaya başlandı. İddialara göre yönetim, olası bir operasyon durumunda takımın başına Bülent Korkmaz’ı getirmeyi düşünüyor.

“KORKMAZ BAŞARABİLİR!”

Camianın en çok sevdiği isimlerden biri olan Bülent Korkmaz’ın yaşanan kötü gidişe dur diyebileceğini düşünen Sarı-Kırmızılılar’ın ‘resmi olmayan’ yollardan tecrübeli hocayla bir görüşme gerçekleştirdi öne sürülüyor. Son olarak Alanyaspor’da görev yapan Bülent Korkmaz’ın yapılan bu görüşmede, “Ben Galatasaray’ın evladıyım. Her zaman da göreve hazırım. Her ne şartta olursa olsun koşarak yuvama dönerim” ifadesini kullandığı belirtiliyor.

2008’DE DE GELMİŞTİ

2008-2009 sezonunda Skibbe’nin yerine Galatasaray’da teknik direktörlük görevine gelen Korkmaz 16 maçta görev yapmış ve 1,75 puan ortalaması tutturmuştu. Başkan Burak Elmas, Fatih Terim görevdeyken Torrent’le görüşüldüğüne dair iddialara, “Her zaman b ve c planı olarak farklı hocalarla bir araya gelebilirim” yanıtını vermişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın