Cimbom’da Mostafa Mohamed Gerçeği – chigoft

Cimbom’da Mostafa Mohamed Gerçeği

 Cimbom’da Mostafa Mohamed Gerçeği
Okunuyor Cimbom’da Mostafa Mohamed Gerçeği

Sarı Kırmızılı ekibin geçen sezon kadrosuna kattığı yıldız ismin gerçeği ortaya çıktı.

Kiralık sözleşmesi ocakta bitiyor

Zamalek’ten transfer edilen 24 yaşındaki Mısırlı golcü Mostafa Mohamed’in, kiralık sözleşmesi ocak ayında sona eriyor.

Zamalek’ten FIFA sözleşmeyi geçersiz sayacak iddiası

Fatih Terim oyuncunun takımda kalmasını istediklerini açıklamış ancak Mısır Kulübü’nün Başkanı Mortada Mansour geçtiğimiz hafta “FIFA, Galatasaray ile yapılan sözleşmeyi geçersiz sayacak. Çünkü imzalayan temsilci, yönetim kurulu üyesi değil. Yönetim kurulu üyesi ile temsilci arasında farklar var. Bu nedenle sözleşme geçersizdir. Mostafa Mohamed’in değeri 20 milyon Euro” iddiasını ortaya atmıştı.

Başkan Elmas “Bir mektuba bakar” demişti

Galatasaray Başkanı Burak Elmas ise önceki gün gazetecilerle yaptığı toplantıda Mohamed’in takımdaki geleceğine teknik heyetin karar vereceğini söyledi ve “31 Aralık’a kadar bir mektuba bakar” ifadesini kullandı.

Yeni menajer şartı

Sabah’ın haberine göre; perde arkasında ise Sarı-Kırmızılı kulüp yetkilileri, 24 yaşındaki golcüden Mısırlı menajerini değiştirmesini istedi ve bu şartlarda sözleşmedeki opsiyonun kullanılacağı mesajını verdi.

Satın alma bedeli 4 milyon dolar

Mohamed’in durumu bu ay içinde kesinlik kazanacak. Oyuncunun Zamalek’ten satın alma opsiyonu 4 milyon dolar (yaklaşık 56 milyon TL).

Bu sezon 12 maçta, 4 gol attı

Geçen yıla oranla performansında bir düşüş söz konusu olan Mostafa Mohamed bu sezon 12 maçta 4 gol kaydederken; toplam Galatasaray kariyerinde 39 karşılaşmada 13 gol attı 1 asist yaptı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın