Emel Acar’dan ‘yıldırım’

  • 14 Ekim 2018
  • 1.445 kez görüntülendi.
Emel Acar’dan ‘yıldırım’

Erdal Acar’dan ihanet ve şiddet yüzünden boşanan Emel Acar, kızlık soyadı ‘Yıldırım’ı kullanmak için dava açtı. Modacı, sosyal medya hesaplarındaki ‘Acar’ ismini de kaldırdı.

Takvim’de yer alan habere göre Türkiye’nin en zengin ve çapkın adamlarından Erdal Acar ile 19 yıl önce evlendi… Bu evliliğinden 2 çocuk sahibi oldu, yıllarını ailesine adadı. Defalarca eşinin ihanetlerine göz yumdu, çünkü onun tek isteği ailesini bir arada tutmaktı. Ancak Emel Acar, bir gece eve alkollü gelip kendisine şiddet uygulayan eşine daha fazla katlanamadı. Geçtiğimiz ay 5 dakikada 19 yıllık evliliğini noktalayan ünlü işadamından tek kuruş talep etmeyerek de hem gurununu hem de öfkesini gözler önüne serdi.

GÖRMEK İSTEMİYOR
Emel Acar, bununla da yetinmedi. Moda dünyasında kendisine başarılı bir yer edinen Emel Hanım, 19 yıllık eşinin soyadını da artık kullanmama kararı aldı. Mahkemeye başvurarak kızlık soyadı ‘Yıldırım’ı kullanmak istediğini belirten güzel modacı, sosyal medya hesaplarından da ‘Acar’ ismini kaldırdı. Bu arada ailesinin yanında İzmir’de olan Emel Yıldırım’ın eski eşinin telefonlarına çıkmadığı ve Erdal Acar’la asla görüşmek istemediği öğrenildi.

TEK KURUŞ ALMADI
Eski eşine çok kızgın olan Emel Yıldırım, ülkenin en zengin işadamları arasında olan Erdal Acar’dan boşanırken de hiçbir maddi ve manevi talepte bulunmayarak şaşırtmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ