‘Fazlalıkları’ eritmenin yeni

  • 14 Ekim 2018
  • 1.263 kez görüntülendi.
‘Fazlalıkları’ eritmenin yeni

Yaz aylarının son demlerini yaşadığımız bugünlerde birçoğumuz işe, günlük hayatına dönme hazırlıkları yapıyor birçoğumuz ise bu rutine alışmaya başladı bile.

Akşam Life’dan Pervin Dinçer’in yazısı…

Tatilde bölgesel fazlalıklarına fazlalık katanlarımız ise çaresini arıyor. Oysa birçoğumuz sıcak havalarda bölgesel fazlalıklarda incelmeler gözlemlediğini söylüyor. Fakat radyofrekansla  soğuk uygulanan bu yöntem sayesinde bölgesel fazlalıklar daha kolay bir şekilde eriyip gidiyor. Soğuk radyofrekansta diğer sistemlerde olduğu gibi sıcak bir uygulama değil, aksine bu yöntemde daha güçlü bir yarı iletken soğutma yolu tercih ediliyor. Bu uygulama bölgesel yağlanma problemlerinde ve cilt sıkılaştırmada kullanılıyor. 10 günde bir uygulanabilen soğuk radyofrekansta tedavi süresi kişinin problemine göre değişiyor. Kişi incelmeyi her seans sonunda gözlemleyebiliyor.

Gelelim uygulamanın ayrıntılarına… Soğuk radyofrekans bölgesel yağlanmalarda ve yüz bölgesinde tercih edilen uygulamalar arasında. Bölgesel yağlanma uygulamalarında incelme elde edilirken derideki sarkmalar da toparlanıyor. Vücut şekillendirme, sellülit yok etme, popo ve göğüs kaldırma, kırışıklık azaltma, gıdı, üst kol, sırt bölgesi ve diz bölgesine uygulama yapılabiliyor. Yalnızca karın ve basen bölgelerine uygulama yapılmıyor.

Bu uygulama sayesinde istenilen derinliğe inilerek istenilen seviyede yağlar eritiliyor. Soğuk radyofrekans  iğnesiz bir uygulama yöntemi ve ortalama 10- 15 dakika sürüyor. Tabii bu durum sabırsız hastaları mutlu eden avantajlarıan. Fakat uygulama sırasında hafif bir sıcaklık artışı hissediliyor. Uygulamanın diğer bir avantajı ise anestezi olmadan, günlük yaşamı aksatmadan, rahat ve konforlu bir işlem olması.
Güzelliğinize…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ