Fenerbahçe’de Ali Koç Depremi – chigoft

Fenerbahçe’de Ali Koç Depremi

 Fenerbahçe’de Ali Koç Depremi
Okunuyor Fenerbahçe’de Ali Koç Depremi

Sarı Lacivertli ekibin başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı’nda sinirlerine hakim olamadı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. Hakkında yapılan eleştirilere yanıt veren Ali Koç, kendisini eleştiren Hulusi Belgü’yü hedef aldı. Başkan Koç, gelecek sezon için teknik direktörlük koltuğuna getirilecek isimle ilgili de detay verdi.

Futbol takımının 3 buçuk senedir kötü sonuçlar alması hakkında eleştirilere yanıt veren Ali Koç, kendisi hakkında sert ifadeler kullanan Hulusi Belgü dışında herkesin yorumuna saygı duyduğunu dile getirdi. Futboldaki başarısız sonuçların nedenlerine değinen Koç, gelecek sezon teknik direktörlük koltuğuna oturacak isimle ilgili de önemli detaylar verdi. İşte Ali Koç’un açıklamaları:

“Bir kişi hariç hepinizin görüşlerine teşekkür ediyorum. O da Hulusi Belgü. Haklı olduğu yerler var ama kendi egosunu tatmin etmek için, kendini sosyal medyada daha renkli bir konuma getirmek için mesnetsiz, bir kısmı iftira dolu konuşmasına değinmeden geçmeyeceğim.

Yolsuzluk, usulsüzlük, kulübün parasına zarar getirme sözlerini kabul etmem. Ağzınızdan böyle bir şey çıkarsa pişman ederim. Kulübü menajerlere teslim etmişsin diyor. Hangi menajere teslim etmişim. Bak kardeşim iddia sahibi sensin. İddianı açıkla. Gel burada ispat et. Kimsin sen ya gelip çamur atıyorsun! Menajerlere teslim etmek demek para götürüyorsunuz demek! Kendine gel! Terbiyesiz. Ben sportif anlamda camiamıza arzu ettiğim şekilde başarıya getiremedim. Ama hiçbir zaman benim iyi niyetimi sorgulayamazsınız. Genel Kurul kararı alıp almayacağımıza biz karar veririz. Sen bir aday ol, ondan sonra bak ne oluyor.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın