Gedson Fernandes Beşiktaş’ta – chigoft

Gedson Fernandes Beşiktaş’ta

 Gedson Fernandes Beşiktaş’ta
Okunuyor Gedson Fernandes Beşiktaş’ta

Siyah Beyazlı ekibin yönetimi, geçen sezon Galatasaray forması giyen oyuncuyla her konuda anlaşma sağlandı.

Gedson Fernandes Beşiktaş’ta! Sarı-kırmızılı ekibin neredeyse 1 yıldır istediği Gedson Fernandes’i Beşiktaş kaptı! Bu transfer sonrası sosyal medya adeta yıkıldı. Siyah-beyazlılar hem Benfica ile hem de Portekizli oyuncu ile anlaşma sağladı. Galatasaray taraftarı bu olayın ardından adeta çılgına döndü. Burak Elmas ve yönetimini istifaya davet eden sarı-kırmızılılar büyük protesto gösteriyor.

GEDSON FERNANDES BEŞİKTAŞ’TA

Beşiktaş, Galatasaray’ın uzun süredir almak istediği orta saha oyuncusu Gedson Fernandes’i renklerine bağladı. A Spor’un haberine göre Beşiktaş, Gedson Fernandes için 6 milyon euro gibi bir bedel ödeyecek. 4+1 yıllık olacak anlaşmada oyuncuya ise yıllık 1 milyon euro ödenecek. Bunun yanında Gedson’un sonraki satışından %50 pay Benfica kulübüne verilecek. Bu arada Beşiktaş’ın 6 milyon euroluk bedeli Benfica’ya 5 yılda ödeyeceği öğrenildi.

Bu akşam özel uçakla İstanbul’a gelecek olan Gedson Fernandes, Galatasaray’la ilgili paylaşımlarını kaldırdı.

GALATASARAYLILAR ÇILDIRDI! RİZESPOR’A KİRALIYORLAR

Beşiktaş, yabancı kontenjanındaki doluluk nedeniyle Gedson’u kadrosuna katacak fakat oynatamayacak. Bu nedenle Süper Lig’den Galatasaray’ın arasının bozuk olduğu bilinen Rizespor ile görüşen siyah-beyazlılar, oyuncusunu Karadeniz ekibine 6 aylığına kiralama kararı verdi. Gedson Fernandes’in 1-2 gün içinde İstanbul’a gelerek sağlık kontrollerinden geçmesi bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın