Görmemiştik tam oldu…

Önceki Sonraki
2.Resim

Son zamanların en çok konuşulan ismi Kısmet Olur’un gelin adayı Cansel Çördük, bu kez de t-angalı pozu ile sosyal medyayı salladı! Cansel’in bu paylaşımına binlerce yorum geldi.
Kısmetse Olur programı ile tanınan Cansel Çördük, ilk günlerden beri adından sık sık söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle son zamanlarda yaptığı c-insellik paylaşımları yüzünden halkın sert tepkisiyle karşı karşıya kalıyor. Geçtiğimiz günlerde oldukça c-insel içerikli bir video paylaşan Cansel, c-insel organına çilek koymuş ve partnerine yedirmişti. Çok tepki çeken görüntülerin ardından şimdi de yeni bir paylaşım geldi.
Cansel açıldı saçıldı
Kısmetse Olur’un glein adayı Cansel sosyal medya hesabı üzerinden verdiği son paylaşımla takipçilerini çileden çıkardı. Kullacılar Cansel’in bu paylaşımının altına “C-insel organını görmediğimiz bir Cansel kalmıştı o da oldu tam oldu, madem açmaya meraklısın O-nlyFans’a üye ol” gibi yorumlar geldi.

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Cansel Çördük yine yaptı yapacağını!

Geçtiğimiz d-antelli i-ç ç-amaşırı ile gündeme gelen fenomen gelin adayı şimdi de t-angasıyla takipçilerinin karşısına çıktı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın