Prenses Diana’nın güzellik formülü!

  • 14 Ekim 2018
  • 1.248 kez görüntülendi.
Prenses Diana’nın güzellik formülü!

Prenses Diana ile şöhret kazanan Micro Plus, vücudu toparlıyor, cildinizi 10 yaş gençleştiriyor. Metodu Türkiye’ye getiren Sema Arabacıoğlu güzelliğiyle bunu kanıtlıyor.

Sabah’ta yer alan habere göre herşey eğitim için gittiği İngiltere’de başladı. Beslenme bozukluğundan dolayı 25 kilo almasıyla hayatı kendine zindan etmeye başlayan Sema Arabacıoğlu, bu gidişata bir son vermek için bir şeyler yapması gerektiğine karar vermişti. O yıllarda Lady Diana’nın kullandığı ve tüm dünyada dikkatleri üzerine yeni yeni çekmeye başlamış bir yöntem imdadına yetişti. Bir yandan sıkı bir rejime girmiş diğer yandan vücudunu sıkılaştırmak ve selülit oluşumunu gidermek için bu yeni teknoloji ürünü Micro Plus ile seanslara başlamıştı. Sonuç olarak kahramanımız kısa bir zaman içinde aldığı bütün fazla kilolardan kurtulmakla kalmayıp sımsıkı bir vücuda da sahip oldu. İşte tam da bu noktada “Ben bunu başardıysam herkes başarabilir” düşüncesiyle Türkiye’ye döndü ve Aristo Güzellik Merkezi’ni kurdu. 

Micro Plus nedir ve nasıl bir uygulamadır?

Micro ve galvanik akımın birleştirilerek kullanıldığı özel geliştirilmiş bir elektro terapi cihazıdır.
Cihaz kasların uyarılması temeline dayanıyor. Yüz ve boyundaki 53 kasın her birine tek tek spor yaptırıyoruz. Bu uyarılmayı takiben yüzeysel kasların çalışması sonucunda, hücre metabolizması ve protein sentezinde artış görülüyor. Bağ dokularında kolajen ve elastin fiberleri ile bölgesel kan dolaşımında da artış kaçınılmaz oluyor ve tabi bunun sonucunda da dokularda belirgin bir gerilme ve sıkılaşma meydana geliyor. Yani yaşlanmanın en önemli belirtilerinden biri olan sarkma ve gevşeme ortadan kalkıyor. 

Micro Plus ile yaşımıza nasıl ve kaç yaş fark atabiliyoruz?

Cihazla uyarılan bölgelerdeki kaslar gerginlik kazanır. Cilt kasa yaklaşır ve iyice gerginleşir. Aktive olmuş bir cilt canlanır. Düzgün çalışan hücrelerde pigment birikimi olmaz. Dolayısıyla kırışıklıklar zaman içinde açılır ve hatta kaybolur. Renk canlanır. Yorgun görünüm ortadan kalkar. Düzenli yapılan 12 seans çok önemlidir çünkü bu süre hacimli kaslara dönüşmesini sağlar. Cildiniz 8-10 yaş önceki sıkılığına kavuşur. Ne kadar isterseniz, hangi sıkılığa getirmek isterseniz o kadar uygulayabilirsiniz.

Ne kadar süre kalıcıdır? 

12 seans bittikten sonra ayda bir uygulanacak tek seansla kazanımları koruma seanslarına geçilir. Böylelikle 5 yıl boyunca hep tazecik bir ciltle yaşarsınız. 

Micro Plus’ın vücut uygulamalarından da bahsedebilir misiniz?

Zayıflama ve toparlama için özel olarak üretilen bu cihaz farklı dalga boylarında elektrik akımıyla kasları harekete geçiriyor ve bunun sonucunda da sıkılaşma meydana geliyor. Tıpkı yüz uygulamalarında olduğu gibi kol, karın, basen ve bacaklarda da çok iyi sonuçlar alıyoruz. Yeteri kadar hareket edip spor yapamadığı için vücudunda sarkmalar ve bölgesel yağlanmalar meydana gelen kişiler için ideal bir yöntem.

Genelde 12 seans sonunda kaç beden incelmek mümkündür?

Tabii ki bu kişiye özel bir sonuç olur ancak genelleme yapacak olursak rahatlıkla söyleyebilirim ki “Herhangi bir rahatsızlığı olmayan” bir danışan net 2 beden incelir.

Micro plus ile selülit tedavisi konusunda da çok iddialısınız…

Kesinlikle. Vücudun doğal formuna kavuşmasını sağlayan cihaz, selülitin giderilmesini ve zayıflatıcı liflerle bağlayıcı dokuların yenilenip onarılmasını kolaylaştırıyor. Bağ dokusu aktivitesini arttırarak kolajen ve elastin üretimini hızlandırıyor. Micro Plus sayesinde hücre içinde iyileşme ve aktifleşme sağlanıyor. Cihaz selülitli bölgedeki dokuların yeniden normal cilt dokusuna kavuşmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Dolayısıyla selülitin yarattığı portakal kabuğu görüntüsü birgün bir de bakıyorsunuz yok oluyor.

Kaç yıldır bu sektörde faaliyet gösteriyorsunuz?

19 sene oldu.

Micro Plus uygulamasını yaparken izlediğiniz yöntemden bahseder misiniz?

Aristo Estetik’e gelen tüm danışanlarımıza önce check-up yapıp ücretsiz denemeye alıyor, doktorla görüştürüp problemli bölgeleri tespit ediyor ve uygulanacak programı belirliyoruz. Gelen danışanlarımızın 1. seans, 6. seans ve 12. seansta fotolarını çekerek geçirdikleri büyük değişimi gözler önüne seriyoruz. 

Micro Plus’ı kimlere tavsiye edersiniz?

En başta benim gibi zamana meydan okumak isteyen tüm kadın ve erkeklere, iğne ve ameliyat stresi yaşamaktan korkan ancak yine de gençleşmek isteyenlere, (25 yaşından itibaren) cildine geleceğe yönelik iyi yatırım yapmak isteyen genç kızlara, idealist bir şekilde diyet yapanların motivasyonlarını arttıracağı için daha sıkı bir cilt ve beden hayal eden herkese.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ